$120 DKK/h/brutto

Praca w Danii w budownictwie przy remontach bez języka od zaraz Ishoj

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Ishoj

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Danii bez znajomości języka duńskiego. Oferta pracy z Ishoj dla budowlańców przy wykończeniach takich jak malowanie, kładzenie parkietów drewnianych, wymiana okien itp.

Stanowisko: Budowlaniec
Lokalizacja: Dania, Ishoj
Wynagrodzenie: 120 DKK/h brutto

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na budowie przy wykończeniach. Do zadań pracownika będą należały takie prace jak:
– malowanie i szpachlowanie ścian
– kładzenie płyt kartonowo- gipsowych
– wstawianie okien i drzwi
– wykładanie parkietów

Wymagania:
– doświadczenie w zawodzie minimum 3 lata (udokumentowane)
– język angielski w stopniu dobrym
– aktualne prawo jazdy i własne auto
– dobra kondycja i zdrowie

Oferujemy:
– dla chętnych do wyrobienia nadgodziny
– kontakt z polskim koordynatorem
– umowę na duńskich warunkach
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– zapewniamy ubezpieczenie
– oferujemy wypłatę co dwa tygodnie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku angielskim wraz z referencjami z poprzednich prac i opisem wykonywanych prac na adres: budownictwo@jobsupply.com.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 3253591d3309a3c

1 odpowiedź na “Praca w Danii w budownictwie przy remontach bez języka od zaraz Ishoj”

  1. Arek16 na @

    Dzien dobry
    jestem zainteresowany ta praca mam 20 lat doswiadczenia w zawodzie. prawo jazdy kat.B uprawnienia na wozki widlowe. Prowadze od kilku lat wlasna dzialalnosc. prosze o kontakt pod numerem 0048503332227