€9,26 za godzinę brutto

Praca w Holandii bez języka dla par ogrodnictwo przy kwiatach Moerkapelle

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Moerkapelle
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Szklarnia z Moerkapelle zatrudni pary do pracy w Holandii przy kwiatach, bez znajomości języka. Zadania będą polegały na pielęgnacji róż oraz ich pakowaniu. Zapewniamy wysokie wynagrodzenie.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Miejsce pracy: Moerkapelle, Holandia.

Wynagrodzenie: 9,26 euro za godzinę brutto.

Zadania na stanowisku pracy:

  • pielęgnacja róż;
  • podlewanie, nawożenie, plewienie;
  • zbiory kwiatów;
  • pakowanie i bukietowanie róż.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • umiejętność porozumiewania się po angielsku lub holendersku;
  • doświadczenie w pracy przy pielęgnacji róż;
  • zamieszkanie w tej okolicy;
  • mobilność – samodzielne dojazdy do pracy;
  • gotowość do pracy fizycznej;
  • mile widziane osoby z pasją do kwiatów;
  • sprawność fizyczna, brak uczuleń.

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki;
  • pracę w przyjaznym środowisku;
  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • legalną umowę o pracę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres mailowy:

praca@veldwerkuitzendbureau.nl

Prosimy o wpisanie w temacie wiadomość: ROZE.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-dla-par-ogrodnictwo-przy-rozach-kwiatach-w-szklarni-moerkapelle/

ID ogłoszenia: 3535718cc62b1a59