€tygodniowe

Praca w Holandii bez języka w ogrodnictwie kwiaty cięte i doniczkowe od zaraz, Nieuw-Vennep

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Nieuw-Vennep
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Od zaraz w ogrodnictwie na terenie Nieuw-Vennep propozycja podjęcia pracy w Holandii bez znajomości języka przy kwiatach ciętych i doniczkowych w szklarni.

Praca w Holandii z dużą ilością godzin – od zaraz
Tygodniowe wypłaty

Oferujemy:
• Legalną pracę za granicą
• Zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
• Dyspozycyjność
• Zaangażowanie
• Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia !!!
Praca dla każdego

Zakres obowiązków:
• sortowanie i pakowanie i rozpakowywanie kwiatów
• produkcja kompozycji kwiatowych, bukietów
• inne prace

Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij SMS ze swoim adresem mailowym oraz dopiskiem „kwiaty” na numer
Dominika: + 48 570 901 033 , mail: job@klaverteam.com
-wyślemy do Ciebie szczegóły oferty.
Izabela + 48 731 901 913 , mail: job2@klaverteam.com

Szukasz czegoś innego-
Kamila tel. +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Odwiedź także naszą stronę internetową https://www.klaverteam.com/oferty/
Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie!

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
Zapraszamy Pn-Pt: 9:00-16:00

ID ogłoszenia: 74760d44a5452275

ilość wszystkich wyświetleń: 393, dzisiaj: 2