€do ustalenia

Praca w Holandii dla kobiet w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Haga

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Haga

Szukamy kobiet bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta z Hagi dla Polaków przy pielęgnacji kwiatów. Zatrudnienie dla pracowników sezonowych z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Haga
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca w ogrodnictwie przy pielęgnowaniu kwiatów. Zatrudniony będzie przesadzać sadzonki, podlewać je oraz podcinać listki.

Wymagania:
– doświadczenie w ogrodnictwie mile widziane
– przyjazd samochodem będzie atutem
– posiadanie prawa jazdy kat. B
– zatrudnienie dla kobiet w wieku 18-20 lat
– chęć do podjęcia pracy za granicą
– zaangażowanie, odpowiedzialność
– dobre zdrowie
– osoby bez nałogów, niekarane

Oferujemy:
– pracę dla kobiet
– dobre warunki pracownicze
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– przyjazną atmosferę w firmie
– dobre wynagrodzenie
– zatrudnienie w międzynarodowym zespole
– pracę bez konieczności posiadaniu umiejętności porozumiewaniu się w języku holenderskim

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@eg-praca.com

Źródło:

ID ogłoszenia: 714542d968b55635