€do ustalenia

Praca w Holandii przy kwiatach w ogrodnictwie Zwolle bez języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Zwolle
  • Zakwaterowanie: Brak

Pilnie poszukujemy ogrodników bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia. Praca w Holandii (Zwolle) od zaraz w szklarni przy pielęgnowaniu kwiatów.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Zwolle
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– należy dbać o roślinność (podlewanie, nawożenie, plewienie itp)
– zajmowanie się tworzeniem bukietów i pakowaniem kwiatów
– sortowanie cebulek
– zbieranie zamówień oraz ich przygotowywanie
– obsługiwanie maszyn znajdujących się na miejscu

Wymagania:
– zdolność do pracy w grupie
– chęć podjęcia pracy również w weekendy
– wyrobienie nadgodzin
– wyjazd od zaraz
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dobre zorganizowanie
– pozostanie w Holandii na 3 miesiące
– prawo jazdy na samochód osobowy
– komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
– za nadgodziny płacimy 125 i 150% stawki godzinowej
– zdobycie nowego doświadczenia
– podjęcie pracy bez konieczności znajomości języka holenderskiego
– na miejscu zapewniamy zakwaterowanie
– darmowy przejazd do pracy
– wsparcie polskiego koordynatora
– przejazd z Polski do Holandii
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– dobre wynagrodzenie
– dodatki do urlopów i wakacji

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń w formie CV na maila: [ogłoszenie wygasło] w temacie wpisując SEKTOR-ZIELONY-15P2 lub wypełnienie krótkiego formularza zgłoszeniowego: [ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 68956040444b070d

2 komentarze na “Praca w Holandii przy kwiatach w ogrodnictwie Zwolle bez języka od zaraz”

  1. kajetan02 na @

    Bym byl zainteresowany tym ogloszeniem prosze o kontakt 533573375 lub kajetan02@interia.pl

  2. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam