€6 euro/h netto

Praca w Niemczech dla pary bez języka zbiory kalafiora od zaraz Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Szukamy od zaraz pary bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech przy zbiorach kalafiora. Oferta z Lipska przy kwiatach w szklarni bez doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka u jednej osoby z pary.

Stanowisko I: Praca przy kwiatach
Stanowisko II: Zbiór kalafiora
Lokalizacja: Niemcy, Lipsk
Wynagrodzenie: 6 euro/h netto

Zadania:
Zatrudnienie dla pary. Kobieta będzie zajmowała się pielęgnacją kwiatów natomiast mężczyzna zbiorem kalafiora.

Wymagania:
– język niemiecki komunikatywny wymagany u jednej osoby z pary
– chęć do podjęcia zatrudnienia od zaraz
– możliwość podjęcia się częstych wyjazdów
– doświadczeni na danym stanowisku jest brane pod uwagę
– odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz do połowy listopada, a następnie od lutego do listopada
– legalną pracę sezonową
– zapewniamy darmowe zakwaterowanie
– pomagamy w wypełnieniu dokumentów aplikacyjnych
– gwarantujemy dobre warunki dla pracowników
– terminowe wypłacanie wynagrodzenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: TOPJOB@ONET.PL

Źródło:

ID ogłoszenia: 9525404ce2b80663

2 komentarze na “Praca w Niemczech dla pary bez języka zbiory kalafiora od zaraz Lipsk”

  1. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam

  2. ewaburdzy na @

    Witam.
    Razem z koleżanką jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą.
    Jesteśmy pracowite , sumienne , odpowiedzialne. Gdy trzeba będzie to będziemy pracować nawet nadgodziny.
    Jesteśmy gotowe na wyjazd w połowie Czerwca.
    Ja mam 26 lat a Koleżanka 28.

    tel: 665782077
    koleżanki tel: 739599826

    e-mail: ewaburdzy06@wp.pl

    Pozdrawiam