€8 euro/h netto

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka w rolnictwie Hof

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Hof
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Dam sezonową pracę w Niemczech na okres 3 miesięcy dla rolników bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w okolicach Hofu przy uprawie owoców i warzyw.

Stanowisko: Rolnik
Lokalizacja: Niemcy, Hof
Wynagrodzenie: 8 euro/h netto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik dba o to, aby owoce i warzywa były prawidłowo uprawiane
– wykonywanie prac na roli
– odchwaszczanie truskawek oraz ich nawożenie
– itp.

Wymagania:
– umiejętne porozumiewanie się w języku niemieckim
– wyjazd od zaraz
– pozostanie za granicą do 19 grudnia
– należy posiadać prawo jazdy kat.B, T lub CE
– zależy nam na osobach odpowiedzialnych
– należy dobrze zarządzać czasem
– staranność
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– miesięczne wypłaty na niemieckie konto
– pomagamy w prawidłowym wypełnieniu dokumentów
– pracę na pełny etat
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– zakwaterowanie płatne 6 euro za dzień
– dostęp do łazienki i kuchni
– zapewniamy ubezpieczenie

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania aplikacji na maila: niemcy@bispol.com z tematem: UPRAWA OWOCÓW I WARZYW NIEMCY.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/rolnictwo-od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-hof/

ID ogłoszenia: 290560da6823eaa2

ilość wszystkich wyświetleń: 3637, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka w rolnictwie Hof”

  1. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam