€7 netto/godz.

Praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach truskawek Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne

Zatrudnimy pracownika fizycznego na plantację truskawek w charakterze magazyniera. Oferta pracy w Niemczech przy magazynowaniu i zbiorach. Aktualne już od maja.

Stanowisko: Pracownik magazynowy/ do zbioru
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 7 euro netto/godz.

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało:
– zbiór truskawek
– dostarczenie zbioru na magazyn
– kontrolowanie jakości produktów
– załadunek truskawek do samochodów dostawczych
– praca na wózkach widłowych

Wymagania:
– wiek kandydata powinien wynosić pomiędzy 35 a 45 rokiem życia
– posiadanie doświadczenia na przedstawionych stanowiskach
– osoba zdrowa, bez szkodliwych nałogów
– możliwość wyjazdu do Niemiec od maja
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– pracę od zaraz
– stałe zatrudnienie na 6 miesięcy
– możliwość przedłużenia współpracy
– zakwaterowanie w wysokości 3,20 euro za dobę
– świadczenia socjalne takie jak ubezpieczenie czy zasiłek dla dzieci

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie w języku niemieckim na adres: info@pofach.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 883535571d4bd7c8

5 komentarzy na “Praca w Niemczech od zaraz przy zbiorach truskawek Kolonia”

  1. emila na @

    witam wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane państwa ofertą pracy . spełniamy podane kryteria pracy jesteśmy gotowe podjąć pracę od zaraz bardzo prosimy o kontakt na numer 505877258

  2. spidi17 na @

    Witam. Jestem zainteresowany tą ofertą pracy, mam 26 lat, dyspozycyjny cały czas, pracowity, bez nałogów, mój numer telefonu to 533252091, propjs44@gmail.com

  3. mistrz100 na @

    Witam
    Jestem studentem, mam 22 lata. Jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy.
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Bardzo proszę o odpowiedż.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl

  4. pawel2012 na @

    Witam mam26 lat i mam uprawnienia na wuzki widlowe oraz doswiadczenie w zbiorach truskawek jestem zaiteresowany ta oferta tel;504350576 lub pawelbmw24@interia.pl dziekuje

  5. Maserak na @

    Witam !
    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy na 1 miesiąc lub trochę więcej. Obaj mamy po 18 lat i chcemy zarobić na wymarzone wakacje. Jesteśmy pracowici, rzetelni, odpowiedzialni i szybko nawiązujemy kontakt w grupie oraz nie boimy się pracy fizycznej. Jesteśmy zdolni wyjechać do pracy po 19.06.
    Proszę o odpowiedź.
    tel : 514789658
    email : oleksiak.pawel@o2.pl