€7,20 euro/h brutto

Praca w Niemczech przy zbiorach jabłek bez znajomości języka od zaraz Güstrow

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Güstrow
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców – jabłek bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie z Güstrow dla osób bez doświadczenia i możliwością pozostania na miejscu do 31 października.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach owoców
Lokalizacja: Niemcy, Güstrow
Wynagrodzenie: 7,20 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować zbiorem jabłek. W ciągu dnia należy uzbierać 180 kg.

Wymagania:
– należy szybko wykonywać zadania
– posiadanie prawa jazdy będzie atutem
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– zdolność do pracy po godzinach
– zależy nam na pracowitych kandydatach
– doświadczenie przy zbiorach jabłek będzie sprzyjało podczas rekrutacji
– dobre zdrowie
– brak zatrudnienia w roku 2015

Oferujemy:
– 8 godzinny dzień pracy
– dzień wolny w tygodniu
– zakwaterowanie – czynsz opłacany przez pracownika w cenie 360 euro/mc
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez maila: praca@jeople.de z tematem: Zbior jablek.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-jablek-w-sadzie-gustrow/

ID ogłoszenia: 65555ff3f5128432

3 komentarze na “Praca w Niemczech przy zbiorach jabłek bez znajomości języka od zaraz Güstrow”

  1. Marcin89. na @

    Marcin 26 lat jestem zainteresowany. Proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. mchudziski na @

    Mateusz 22 lata jestem zainteresowany wyjazdem z moją dziewczyną proszę o kontakt 726089715 lub na email mchudziski@gmail.com

  3. paw na @

    Witam,
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 24 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel.: 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam