€do ustalenia

Praca w Niemczech przy zbiorach szparagów bez znajomości języka Mötzow

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Mötzow
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: kwiecień

Dam od kwietnia pracę w Niemczech dla pracowników sezonowych przy zbiorach warzyw – szparagów. Zatrudnienie w Mötzow dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach warzyw
Lokalizacja: Niemcy, Mötzow
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz (kwiecień)

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie zbiór szparagów przy pomocy specjalnego nożyka. Możliwe również inne prace w gospodarstwie.

Wymagania:
– bez problemów ze zdrowiem
– należy przestrzegać zasad panujących w gospodarstwie
– utrzymanie czystości w kwaterach
– zdolność do szybkiej pracy
– punktualne stawianie się na polu
– kandydaci z doświadczeniem są mile widziani

Oferujemy:
– możliwość regularnych wyjazdów do sklepu
– w ciągu dnia przerwa na ciepły posiłek
– darmowe zakwaterowanie jest zapewnione
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Należy aplikować poprzez stronę: http://www.arbeit-thiermann.eu/registrierungsformular/?lang=pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 76056ddda20eebe7