€do ustalenia

Praca w Niemczech sezonowa od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Dortmund
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2-3 miesiące

Poszukujemy 6 pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Dortmundu od zaraz dla par i grup przy zbiorach jabłek z sadu. Zatrudnienie na okres od 2 do 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do sadu
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: gwo/081/14

Zadania:
– zbieranie jabłek z drzewek i z ziemi
– odrzucanie zgniłych jabłek
– układanie owoców do skrzynek
– praca pod gołym niebem

Wymagania:
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie
– osoba z pozytywną energią
– przyjazd autem mile widziany
– posiadanie doświadczenia będzie dodatkowym atutem
– chęć do podjęcia pracy za granicą od zaraz

Oferujemy:
– premie dla najlepszych pracowników
– dobre stawki godzinowe
– darmowe miejsce do spania na czas trwania umowy
– legalne zatrudnienie na 2-3 miesiące
– chętnie przyjmiemy pary i grupy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem na maila: germans@worker.com w treści proszę umieścić klauzulę o ochronie danych osobowych, a w tytule numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło:

ID ogłoszenia: 2615409aa58898e1

4 komentarze na “Praca w Niemczech sezonowa od zaraz przy zbiorach jabłek bez języka Dortmund”

  1.   na @

    jestem zainteresowany ta oferta prosze o kontakt tel 880433281

  2. Ola__19 na @

    Jestem zainteresowana mój narzeczony też jest zainteresowany Proszę o pilny kontakt 722078004 Aleksandra Dyjak i Wiktor Pietrzak

  3. sylwiax6p na @

    po powrocie z Francji z winobrania szukamy pracy i jeśtesmy zainteresowani tą ofertą (5-6 osób), bardzo proszę o kontakt na tel. +48723094954

  4. paw na @

    Witam
    Jestem osobą rzetelną, pracowitą, sumienną, odpowiedzialną, szybko nawiązuje kontakty w grupie, mam doświadczenie w pracy fizycznej. Mam 23 lata. Bardzo proszę o kontakt.
    Tel. 889220729
    E-mail: daniels97@wp.pl
    Pozdrawiam