NOKdo ustalenia

Praca w Norwegii dla studentów na magazynie przy inwentaryzacji Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Bergen

Magazyn z Bergen poszukuje studentów do pracy w Norwegii przy inwentaryzacji. Zatrudnienie na wakacje 2014 przy pakowaniu produktów. Oferujemy 11 miejsc pracy.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Bergen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować w magazynie przy inwentaryzacji. Do pracownika będzie również należało pakowanie, przygotowywanie paczek do wysyłki oraz wprowadzanie danych do komputera.

Wymagania:
– doświadczenie będzie dodatkowym atutem
– uprawnienia na wózek widłowy mile widziane
– osoba energiczna
– znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie
– szybkość w przyswajaniu wiedzy

Oferujemy:
– pracę na okres wakacyjny
– zatrudnienie w renomowanej firmie
– dodatki do pracy
– dobre wynagrodzenie
– legalną pracę na norweskich warunkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://goo.gl/GtdDx0

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-inwentaryzacja-praca-w-norwegii-na-wakacje-2014-bergen-radal/

ID ogłoszenia: 152535915e71a113

ilość wszystkich wyświetleń: 17774, dzisiaj: 1

11 komentarzy na “Praca w Norwegii dla studentów na magazynie przy inwentaryzacji Bergen”

  1. Marnow na @

    Witam
    Moje pytanie dotyczy języka norweskiego, bowiem spotkałem się na niektórych portalach, że pracodawcy czasami przez pomyłkę zamieszczali „wymagany język norweski” zamiast angielskiego. Moje pytanie brzmi, czy do pracy wystarczy język angielski w stopniu komunikatywnym czy konieczny jest norweski.
    Z poważaniem, Marcin

  2. michal001 na @

    Witam, wraz z kolegą jesteśmy bardzo zainteresowani Pańską ofertą, mamy po 19lat, jesteśmy pracowici, sumienni i pełni energii. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B Odwołuje sie do komentarza powyżej bo nie znamy języka norweskiego jedynie znam angielski w stopniu sredniozaawansowanym a kolega w stopniu podstawowym. Pracę możemy zacząć od 1czerwca do 23sierpnia włącznie
    Proszę o kontakt: 503350662
    e-mail: mludwikowski001@gmail.com

  3. zuza09 na @

    Witamy!
    Jesteśmy zainteresowani Pana ogłoszeniem. Bardzo zmotywowani chętnie podejmiemy się pracy w lipcu br. Oferujemy:
    – grupę 3-5osób
    – znajomość języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (część zna również język francuski)
    – wiek: +/-18 lat
    – doświadczenie w zbieraniu owoców
    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej prośby, bardzo nam zależy 
    Kontakt: zuz.affek@gmail.com
    Pozdrawiamy!

  4. Dominika Grodecka na @

    Witam, Nazywam się Dominika Grodecka, jestem studentką 2 roku na Politechnice Rzeszowskiej i byłabym chętna na podjęcie pracy na w.w. stanowisku. Jestem osobą pracowitą, uczciwą i gotową na podjęcie tego typu pracy. Potrafię pracować w grupie i chętnie, bez żadnych trudności uczę się czegoś nowego.Jestem wytrwała i wysportowana.Komunikatywnie mówię w języku angielskim.
    Wraz z moimi 3 przyjaciółmi, także studentami jesteśmy zainteresowani Pańską ofertą.
    Posiadamy samochód,który umożliwi nam dojazd do Norwegii, nie jest to dla nas żaden problem. Możemy zacząć prace od lipca i kontynuować ją do końca września.
    Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby, kontakt : grodecka0@op.pl, grodecka0@gmail.com lub telefonicznie 881 528 099. W tamtym sezonie pracowaliśmy w Norwegii.

  5. anitafatel na @

    Witam

    Nazywam się Anita Fatel. Jestem uczennicą Technikum Turystycznego byłabym zainteresowana prać a w Niemczech. Podejmę każdy rodzaj pracy z wyżej wymienionych. Jestem miła, komunikatywna, szybko nawiązuje kontakty i szybko się uczę. Posiadam prawo jazdy kategorii B, język angielski na poziomie podstawowym. Zainteresowana pracą lipiec-sierpień. Mam ukończone 18 lat. Bardzo proszę o odpowiedź na mój adres e-mail: anita.fatel@gmail.com

    Pozdrawiam Serdecznie

  6. damian285 na @

    Witam,
    jestem studentem, mam 20 lat. Jestem zainteresowany powyższą ofertą. Posiadam prawo jazdy kat. B, język angielski – komunikatywny. Dostępny od początku lipca-sierpień włącznie.

    Kontakt: (e-mail) – damiano285@interia.pl

  7. patfot na @

    Witamy
    Grupa 5 osób ( 3 kobiety i 2 mężczyzn, wiek 20-23 lata) jest zainteresowana podjęciem tej pracy od lipca do końca września. Posiadamy samochód, więc dojazd na miejsce nie będzie problemem. Każde z nas ma już doświadczenie w pracy w rolnictwie zarówno w kraju jak i zagranicą. Mówimy biegle po angielsku. Jesteśmy pracowici, przyzwyczajeni do pracy w zmiennych warunkach pogodowych , sumienni, bez nałogów.

    Prosimy o kontakt: trysiafotysia@wp.pl

    Pozdrawiamy

  8. Bodzio_89 na @

    Hello!
    Your offer is interesting to me. I would like to start work on this position.
    I will answer to all your questions under this number : 531-804-777
    Waiting for your feedback.
    Your sincerely Bogdan

  9. ewatabor19 na @

    Dzień dobry
    Wraz z chłopakiem (25l.) i kuzynką (20l. studentka) jesteśmy gotowi do podjęcia pracy fizycznej. Jesteśmy pracowici, wytrzymali, uczciwi i bez nałogów, pracowaliśmy na podobnych stanowiskach. Posiadamy prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Mam 24 lata, jestem studentką, prosimy o kontakt tel 661045843 lub ewatabor19@wp.pl

  10. tomskc na @

    Witam. Nazywam się Tomasz i jestem zainteresowany państwa ofertą . Mam 18 lat i jestem nastawiony do ciężkiej pracy , nie boję się pracy ani presji która bedzie na mnie ciążyć . Zdrowy, bez nałogów . Język angielski w stopniu komunikatywnym 😉 Wiecej informacji mogę udzielić pod telefonem 692432175 bądz email tomekborowicz@wp.pl

  11. igasuchodolska na @

    Jesteśmy grupą studentów mieszkających w Oslo i szukamy zatrudnienia przy zbiorach.

    Jestem osobą pracowitą a pracę mogę zacząć od zaraz!

    Proszę o pilny kontakt: igasuchodolska.lote@gmail.com