€17 - 19 brutto/h

Praca w Szwecji bez znajomości języka jako kucharz od zaraz Sandhamn

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Sandhamn
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Szwecji jako kucharz-kucharka. Zatrudnienie w Sandhamn dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kucharz/kucharka.

Lokalizacja: Sandhamn.

Wynagrodzenie: 17 – 19 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na stanowisku samodzielnego kucharza;
  • zadaniem pracownika będzie m.in. przygotowywanie posiłków.

Wymagania:

  • posiadanie przynajmniej trzy lata doświadczenia jako kucharz;
  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim.

Oferujemy:

  • stabilną pracę;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej;
  • bardzo dobre warunki finansowe w zależności od doświadczenia;
  • bezpieczny wyjazd i zwrot kosztów przejazdu do Szwecji w wysokości do 200 €;
  • zdalną rekrutację;
  • możliwość brania zaliczek;
  • ubezpieczenie;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • stałą pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Szwecji proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/kucharz-kucharka-szwecja,oferta,9431577

ID ogłoszenia: 4716346c42c293e9