SEKdo uzgodnienia

Praca w Szwecji bez znajomości języka leśnictwo od zaraz 2023

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji przy sadzeniu drzew. Zatrudnienie 2023 w leśnictwie bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 30.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sadzenie drzew różnymi metodami;
  • przycinanie lasów oraz czyszczenie lasów.

Wymagania:

  • zdolność do pracy w grupie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • umiejętność dbania o powierzony sprzęt oraz miejsce zakwaterowania;
  • brak nałogów;
  • zmotywowanie i chęci do pracy w różnych warunkach atmosferycznych;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • mile widziane doświadczenie w pracach leśnych;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • mile widziana umiejętność posługiwania się piłami oraz kosami spalinowymi.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość otrzymania premii;
  • zatrudnienie w systemie akordowym albo godzinowym;
  • zapewniony transport z miejsca zakwaterowania do pracy;
  • zakwaterowanie;
  • przeszkolenie stanowiskowe;
  • strój roboczy oraz sprzęt.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: +48 798 792 996 albo poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 736440384c76639