PLN11,000.00

Praca w Szwecji na budowie jako malarz od maja 2022 w Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Malmo
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe

Od maja 2022 do września oferta ciekawej pracy w Szwecji na budowie w charakterze malarza. Zatrudnienie w rejonie Malmö, mile widziana znajomość języka angielskiego.

Informacje

Pracownik budowlany – malarz
Numer oferty: B-135
Prace na tym projekcie trwają od maja do końca września
Ilość wakatów: 10

Oferujemy

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN

Zarobki uzależnione są od trwania kontraktu.

Możliwe wynagrodzenie od 9.000 € netto do 12.000 € netto.

Średnia zarobków netto podana w ofercie wyliczona jest przyjmując:

Stawkę godzinową 18 €/h brutto
ilość godzin tygodniowo 50h/tydz
Średnia zarobków netto nie uwzględnia kosztów związanych z wyżywieniem pracownika i dojazdem do pracy. Zarobki są tylko szacowane i uwarunkowane faktyczną ilością godzin przepracowanych oraz kwotą wolną od podatku.

Pomoc w organizacji mieszkania
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Zakres obowiązków:

Malowanie budynków zewnętrznych (głównie powierzchnie drewniane)
Prace porządkowe (uporządkowanie miejsca pracy)
Inne prace malarskie

Oczekujemy:

Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza lub na podobnym stanowisku
Znajomość języka angielskiego (mile widziane),
Prawo jazdy kat. B (mile widziane),
Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
Dobry stan zdrowia,
Dodatkowym atutem będzie:

doświadczenie w pracy na wysokościach, rusztowaniach, podnośnikach
doświadczenie w malowaniu natryskowym

Dodatkowe informacje

Docelowe miejsce pracy: Szwecja
Bezpłatny samochód zapewniony przez firmę w celu przejazdu między projektami pracy oraz do niezbędnego użytku osobistego
Darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)
Płatna podróż do/z kraju pochodzenia w momencie przyjazdu i wyjazdu
Możliwość szwedzkiego samozatrudnienia jako partner z pomocą w rejestracji i złożeniu wniosku do władz

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 3946256ed6b226aa

ilość wszystkich wyświetleń: 423, dzisiaj: 1