€16,70

Praca we Francji na budowie przy remontach monter płyt kartonowo gipsowych, Divonne-les-Bains

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Divonne les Bains
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 09.01.2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Divonne-les-Bains poszukuje od zaraz monterów płyt karton-gips do pracy we Francji na budowie przy remontach obiektów.

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Monter PŁYT KARTONOWO – GIPSOWYCH

Miejsce pracy: FRANCJA/ 01220 DIVONNE – LES – BAINS

OBOWIĄZKI :
– prace ogólnobudowlane związane z wykańczaniem wnętrz,
– montaż konstrukcji szkieletowych z profili,
– montaż płyt kartonowo-gipsowych , szpachlowanie , przygotowanie powierzchni pod malowanie , malowanie,
– umiejętność czytania rysunku technicznego mile widziana,

WYMAGANIA :
– doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lata,
– umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń pracodawcy,
– organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy,

OFERUJEMY :
– prace tymczasową na terenie Francji
– umowę o pracę + ubezpieczenie
– atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 16,70 euro /h brutto
– możliwość pracy w dużych nadgodzinach i soboty
– dojazd do pracy autem firmowym
– darmowe zakwaterowanie
– możliwość pobierania zaliczek
– długofalową współpracę
– pomoc przy organizacji wyjazdu
– opiekę polskiego koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny 788564136, 881411500 lub adres mail: asinterim.pl@gmail.com

ID ogłoszenia: 11563b550c041336

ilość wszystkich wyświetleń: 331, dzisiaj: 1