DKKok. 26 000 brutto

Pracownik budowlany – cieśla, oferta pracy w Danii w budownictwie Zelandia

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Zelandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 31.07
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Danii na budowie jako cieśla. Zatrudnienie w rejonie Zelandii dla budowlańców z dobrą znajomością języka angielskiego w Zelandii.

Oferujemy:
– stawka godzinowa brutto 100 dkk + 12,5 % dodatku wakacyjnego,
– 6-/70 godzin tygodniowo,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynogrodzenia co miesiąc
– możliwość zaliczki do 3000 dkk,
– pomoc w organizacji mieszkania, (50 dkk za dobę, dobre warunki mieszkaniowe),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz polskiego koordynatora.

Zakres obowiązków:
-prace ciesielskie oraz drobne prace budowlane

Oczekujemy:
-dobra znajomość języka angielskiego,
-wyjazd autem.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą skontaktuj się z działem rekrutacji:
Edyta +48660575888

ID ogłoszenia: 154597a0c84a74bf

ilość wszystkich wyświetleń: 1502, dzisiaj: 1