PLN11,000.00

Pracownik budowlany / malarz do pracy w Szwecji od zaraz, Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Malmö
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Agencja rekrutacyjna dla zleceniodawcy z Malmö poszukuje od zaraz pracowników budowlanych / malarzy do podjęcia pracy w Szwecji na budowie przy remontach i wykończeniach obiektów.

Informacje

Pracownik budowlany – malarz

Numer oferty: B-135

Prace na tym projekcie trwają od maja do końca września

Ilość wakatów: 10

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 11.000 PLN

Zarobki uzależnione są od trwania kontraktu. Możliwe wynagrodzenie od 9.000 € netto do 12.000 € netto.

Pomoc w organizacji mieszkania

Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL

Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN

Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Oczekujemy:
Doświadczenie w pracy na stanowisku malarza lub na podobnym stanowisku

Znajomość języka angielskiego (mile widziane),

Prawo jazdy kat. B (mile widziane),

Dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,

Dobry stan zdrowia,

Dodatkowym atutem będzie:

doświadczenie w pracy na wysokościach, rusztowaniach, podnośnikach

doświadczenie w malowaniu natryskowym

Zakres obowiązków:
Malowanie budynków zewnętrznych (głównie powierzchnie drewniane)

Prace porządkowe (uporządkowanie miejsca pracy)

Inne prace malarskie

Dodatkowe informacje
Docelowe miejsce pracy: Szwecja

Bezpłatny samochód zapewniony przez firmę w celu przejazdu między projektami pracy oraz do niezbędnego użytku osobistego

Darmowe zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe)

Płatna podróż do/z kraju pochodzenia w momencie przyjazdu i wyjazdu

Możliwość szwedzkiego samozatrudnienia jako partner z pomocą w rejestracji i złożeniu wniosku do władz

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 696628638bd47432

ilość wszystkich wyświetleń: 636, dzisiaj: 1