PLN7,000.00

Pracownik leśny sezonowa praca w Danii od zaraz formowanie i podkrzesywanie jodły kaukaskiej

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: koniec lutego
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 Miesiące lub na stałe

Od zaraz (koniec stycznia 2019) możliwa do podjęcia atrakcyjna, sezonowa praca w Danii w leśnictwie przy formowaniu i podkrzesywaniu jodły kaukaskiej w szkółce z rejonu Fionia.

Pracownik leśny –
formowanie i podkrzesywanie jodły kaukaskiej
Termin pracy: koniec stycznia – kwiecień
Miejsce pracy: Fionia / Dania
Ilość wakatów: 10

Oferujemy:

– stawka akordowa przeliczana ze stawki godzinowej 85 koron brutto (48,45 PLN) plus 12,5 % dodatek wakacyjny
– średnie zarobki miesięczne brutto: 17600 DKK (10 050 PLN),
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 50-60 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron w pierwszym miesiącu pracy,
– pomoc w organizacji mieszkania, 100 kr/doba (ok. 25 km od miejsca pracy, dobre warunki mieszkaniowe)

Zakres obowiązków:
– formowanie drzewek
– inne prace leśne i szkółkarskie

Oczekujemy:

– zaangażowanie i dyspozycyjność,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– własny samochód (dojazdy do pracy),
– dobry stan zdrowia.

Zakwaterowanie organizujemy w odległości od 5 do 40 km.
Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?

Wypełnij formularz na naszej stronie

pf-gruppen.com/polski/praca-w-skandynawii/aplikuj-o-prace/

W razie pytań zapraszamy do kontaktu

Edyta Nicińska +48 660 575 888
Justyna Labudda+48 664 764 763

Poniedziałek-piątek
9:00-16:00

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 105c3899ee1abd6

ilość wszystkich wyświetleń: 808, dzisiaj: 1