DKK9500-10500

Pracownik produkcyjny do pracy w Danii od zaraz, Slangerup

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Slangerup
  • Data rozpoczęcia pracy: 16.10.2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Praca stała
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Z komunikatywną znajomością języka angielskiego od zaraz propozycja legalnej pracy w Danii jako pracownik produkcyjny w zakładzie z Slangerup. Zakwaterowanie odpłatne będzie zapewnione.

OPIS
Pracownik produkcyjny/magazynowy

Obowiązki:

sprzątanie (po zakończeniu produkcji)

wymiatanie, odkurzanie odpadów poprodukcyjnych

mycie podłóg w pomieszczeniach produkcyjnych i magazynach

jazda maszyną myjącą

załadunek rozładunek skrzyń

inne prace produkcyjne

Oczekujemy:

komunikatywnej znajomości języka angielskiego

prawa jazdy kat. B

uprawnień na wózki widłowe

dyspozycyjności

odpowiedzialności i sumienności

własnego auta na dojazd do pracy

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie

zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę

pomoc i opiekę koordynatora

terminowe wypłaty wynagrodzenia

możliwość pobierania zaliczek

zakwaterowanie

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 51265252cb824863