PLN9000 tys. zł netto

Pracownik szkółkarski – dam sezonową pracę w Danii, leśnictwo 2022 Jutlandia Środkowa

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutlandia Środkowa
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na okres 3 miesięcy
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od zaraz do grudnia 2022 w rejonie Jutlandii Środkowej dostępna do podjęcia atrakcyjna praca w Danii w leśnictwie na stanowisku pracownika szkółkarskiego.

Informacje
Pracownik szkółkarski – różne prace szkółkarskie
Numer oferty: S-61
Start pracy: wiosna
Koniec pracy: grudzień
Ilość wakatów: 5

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 9000 PLN
7800 PLN podstawa + 1200 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników
Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Oczekujemy
nie jest wymagana znajomość języka obcego,
dyspozycyjność w ustalonym terminie,
bardzo dobra sprawność fizyczna,
gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy).

Zakres obowiązków
sadzenie ręczne sadzonek,
dołowanie roślin,
wtykanie bambusów w celu prostowania drzewek,
metkowanie bambusów do drzewek,
przycinanie boczne drzewek piłą,
pielenie.

Dodatkowe informacje
pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,
ubezpieczenie zdrowotne,
zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne,
możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał,
wyżywienie i dojazd do pracy jest po stronie pracownika.

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 758625d9c3fba00b

ilość wszystkich wyświetleń: 425, dzisiaj: 1