DKK17.000 zł brutto

Pracownik szkółkarski Dania praca sezonowa w leśnictwie jako lider/brygadzista, Maribo

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Maribo, Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.03.2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Od zaraz w leśnictwie na terenie Maribo do podjęcia sezonowa praca w Danii jako pracownik szkółkarski – lider / brygadzista. Wymagana bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Opis
Pracownik szkółkarski – lider/brygadzista

Numer oferty: S-84

Start pracy: marzec 2023

Koniec pracy: praca na stałe (9-10 miesięcy w roku)

Ilość wakatów: 1

OFERUJEMY

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 12500 PLN

11000 PLN podstawa + 1500 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną w Danii

Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL

Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN

Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca związana jest produkcją choinek w donicach którą można podzielić na poniższe etapy

podłączanie systemu nawadniającego do donic (luty-maj),

przesadzenia choinek luty-kwiecień),

doniczkowanie choinek (luty-kwiecień)

formowanie choinek (marzec-kwiecień),

szczypanie pączków (maj-czerwiec),

hamowanie wzrostu choinek (czerwiec-lipiec),

klasyfikowanie/etykietowanie choinek (sierpień)

doniczkowanie choinek na hali (wrzesień – październik)

siatkowanie i pakowanie choinek (październik-grudzień).

Obowiązki lidera:

nadzorowanie, kontrola i optymalizowanie procesów pracy pod kątem wydajności pracy,

prace fizyczne leśno-szkółkarskie w grupach 6-8 osobowych,

prace administracyjne: ewidencja danych, przygotowywanie umów z klientem,

kontakt z duńskim klientem,

rozwiązywanie bieżących problemów.

OCZEKUJEMY:

bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
doskonała organizacja pracy,
rzetelność i dyspozycyjność w podanym terminie,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników),
umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu.
DODATKOWE INFORMACJE

Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku,

Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne

Ubezpieczenie zdrowotne,

Wypłata wynagrodzenia co miesiąc

Pracodawca może wypłacić pracownikowi zaliczkę na poczet wynagrodzenia w wysokości nie przekraczającej 3.000 kr na kwartał

ID ogłoszenia: 95263ce6d2e9c5fe

ilość wszystkich wyświetleń: 347, dzisiaj: 1