$0

Pracownik winnicy – Francja praca w rolnictwie, Paryż 2016

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Paryż
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon

Agencja pośrednictwa zatrudnienia za granicą dla swojego klienta poszukuje osób do podjęcia sezonowej pracy we Francji w rolnictwie przy przycinaniu krzewów winorośli. Zakwaterowanie będzie zorganizowane.

Agencja Pracy Eurokontakt (nr lic. 1109) poszukuje do pracy na terenie Francji osób na stanowisko:

PRACOWNIK WINNICY

Obowiązki:
Przycinanie liści na krzewach winorośli,
Typowe prace na terenie winnicy,
Prace zlecone przez przełożonego.

Oczekiwania:
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
Mile widziana znajomość języka francuskiego;
Prawo jazdy kat. B i auto byłyby dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Zakwaterowanie
Atrakcyjne zarobki

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ust. z dn. 29.08.97 r. O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

ID ogłoszenia: 42357693545c5631

ilość wszystkich wyświetleń: 1654, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Eurokontakt - Twoja praca

Ostatnie przedmioty dodane przez Eurokontakt - Twoja praca »