PLN4500-9000/mc

Przy kwiatach bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz ogrodnictwo Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Krefeld
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2020

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Krefeld bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które pracodawca zapewnia bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Krefeld.

Wynagrodzenie: 4500 – 9000 PLN na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy kwiatach, gdzie zadaniem będzie sadzenie cebulek, przesadzanie, robienie kompozycji, a także ścinanie kwiatów, pielęgnowanie ich, pakowanie oraz sortowanie;
  • do zadań będzie należało również załadowywanie i rozładowywanie kwiatów;
  • praca przy pelargoniach, storczykach, daliach, różach oraz wrzosach itp.

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka oraz posiadanie doświadczenia;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • darmowy transport z miejsca zakwaterowania do pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • pracę na jednej zmianie;
  • wsparcie administracyjne.

Aplikacja:

Oferta nie jest dla par i małżeństw.

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 95 757 97 57 albo +48 95 757 09 90 (poniedziałek – piątek od 8.00 do 16.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-k-krefeld-2020/

ID ogłoszenia: 7125f8da85ee3c0f