€10,05 brutto/h

Przy kwiatach-chryzantemach bez języka ogrodnictwo praca Holandia od zaraz Maasbree

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Maasbree
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony

Bez języka możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii przy kwiatach-chryzantemach. Zatrudnienie na terenie Maasbree w ogrodnictwie z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Maasbree.

Wynagrodzenie: 10,05 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy pielęgnowaniu, ścinaniu oraz pakowaniu kwiatów (chryzantem);
  • przygotowywanie kwiatów do wysyłki.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • pracowitość;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak alergii na kwiaty;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnienie swoich obowiązków;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dodatki urlopowe;
  • legalną pracę;
  • rzetelnego pracodawcę;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie Holandii;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora operacyjnego;
  • za polecenie pracownika możliwość otrzymania bonusu w wysokości 500 PLN.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy w Holandii przy chryzantemach proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: kontakt@contrain.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-holandii-bez-jezyka-przy-kwiatach-chryzantemach-ogrodnictwo-od-zaraz-maasbree/

ID ogłoszenia: 4635ea9b52b62d6b