€11,00 na godz.

Przy kwiatach praca Szwecja bez znajomości języka ogrodnictwo od zaraz w Boras

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Boras
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do 30 września 2021 z opcją przedłużenia

Pracodawca z Boras szuka od zaraz chętnych do pracy w Szwecji przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Boras.

Wynagrodzenie: 11,00 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • praca w ogrodnictwie;
  • zatrudnienie na farmie przy kwiatach.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • bez znajomości języka szwedzkiego, ale z komunikatywnym językiem angielskim;
  • dobra kondycja fizyczna oraz przygotowanie do pracy fizycznej;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • umiejętność sprawnego układania oraz pakowania kwiatów;
  • atutem będzie prawo jazdy;
  • wybór kandydatów odbywa się na podstawie CV, a okres próbny trwa maksymalnie 14 dni – kandydat może zostać odesłany, jeżeli nie zostanie zakwalifikowany po przyjeździe.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • transport do/ze Szwecji;
  • przynajmniej 40 godzin pracy w tygodniu;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • strój roboczy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem w języku angielskim albo polskim prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.www.pracuj.pl/praca/pracownik-na-farmie-kwiatow-boras,oferta,8232725

ID ogłoszenia: 73610ab9b29f046