DKK130 brutto/h

Przy sprzątaniu domów od zaraz Dania praca fizyczna bez języka w Kongens Lyngby

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Kongens Lyngby
  • Zakwaterowanie: Brak
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca roku 2023

Do podjęcia fizyczna praca w Danii przy sprzątaniu domów. Zatrudnienie w Kongens Lyngby bez znajomości języka dla Polaków. Pracodawca zapewnia możliwość podwyżki po trzech miesiącach współpracy.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Kongens Lyngby.

Wynagrodzenie: 130 DKK brutto na godz., a po trzech miesiącach podwyżkę do 150 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie domów klientów;
  • czyszczenie oraz dezynfekowanie różnych powierzchni;
  • zadaniem będzie odkurzanie, mycie podłóg;
  • pracownik będzie również zarządzał dostawami oraz sprzętem potrzebnym do sprzątania.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialność;
  • bez znajomości języka duńskiego, ale z komunikatywnym angielskim;
  • dbałość o szczegóły i czystość;
  • mile widziane osoby z własnym zakwaterowaniem;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B do podróżowania samochodem służbowym.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe z możliwością podwyżki;
  • legalne zatrudnienie;
  • pomoc i konsultacje przed wyjazdem oraz podczas zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

mu@balticworkforce.com

Źródło: https://balticworkforce.com/pl/oferty-pracy/praca-w-danii-przy-sprzataniu-domow/

ID ogłoszenia: 725642dc7bacf02d