€12,28 brutto/h

Przy zbiorach papryki bez znajomości języka Holandia praca sezonowa dla par od zaraz w Grashoek

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Grashoek
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Zatrudnienie w Grashoek dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz sezonowa praca w Holandii przy zbiorach papryki. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Grashoek.

Wynagrodzenie: 12,85 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał paprykę w szklarni – praca przy wysokich temperaturach;
  • zadaniem będzie również pielęgnowanie papryki;
  • praca odbywa się z wykorzystaniem wózków szklarniowych.

Wymagania:

  • mile widziane będzie prawo jazdy kat. B oraz możliwość przyjechania swoim samochodem;
  • dostępność od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dodatkowo płatne będą nadgodziny, soboty, niedziele i święta;
  • pracę bez wiekówki;
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej;
  • pracę także dla par i grup;
  • zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • program poleceń i możliwość otrzymania 200 PLN za każdego poleconego pracownika;
  • pracę w nowoczesnej firmie.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.contrain.pl/aplikuj/?jobid=11912

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-sezonowej-pracy-w-holandii-bez-jezyka-zbiory-papryki-od-zaraz-grashoek/

ID ogłoszenia: 34261933af311347