PLN8500 netto/mc

Zbiory rzodkiewki bez języka dla par dam sezonową pracę w Danii od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: wrzesień 2021

Propozycja podjęcia sezonowej pracy w Danii bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla par przy zbiorach rzodkiewki. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 8500 PLN netto na mc (7500 PLN podstawy oraz 1000 PLN pieniędzy wakacyjnych).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie rzodkiewki – praca w systemie akordowym;
  • wykonywanie innych zadań przy warzywach na polu.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialne i sumienne wypełnianie zadań;
  • możliwość pracy w różnych warunkach atmosferycznych na polu;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym u jednej osoby na parę;
  • własne ubranie do pracy oraz buty ochronne z metalowym noskiem.

Oferujemy:

  • kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe, a także rękawice;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Danii;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki na poczet wynagrodzenia w wysokości, która nie będzie przekraczała 3000 DKK na kwartał;
  • zakwaterowanie – cena na poziomie 3000 DKK na mc, czyli 1770 PLN na mc.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz na stronie:

www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%103

Źródło: https://www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/rolnictwo/r-43-zbi%C3%B3r-rzodkiewki

ID ogłoszenia: 26960ae8da0589c9