£od 9,20 na godz.

Przy zbiorach winogron oferta sezonowej pracy w Anglii od zaraz Billingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Billingham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca listopada 2021

Aktualna od zaraz sezonowa praca w Anglii przy zbiorach winogron. Zatrudnienie w Billingham dla Polaków z podstawowym językiem angielskim. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Billingham.

Wynagrodzenie: od 9,20 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem dojrzałych winogron, a potem umieszczał je w koszach do prawidłowej wagi;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonego.

Wymagania:

  • zaleta będzie własny transport;
  • elastyczność;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach: 07.00 – 16.00, a w tym są również dwie przerwy po 30 minut każda);
  • pierwsze 42 godziny płatne będą stawkę podstawową, czyli 9,20 GBP na godz., a potem liczone są nadgodziny, które są płatne 11,50 GBP na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie: http://bit.do/Billingham

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-sezonowa-praca-w-anglii-przy-zbiorach-winogron-2021-w-billingham-uk/

ID ogłoszenia: 265615de5931d861