€10/h brutto

Rolnictwo od zaraz oferta pracy w Szwecji bez języka Jönköping

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Jönköping
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej

Dostępna od zaraz propozycja zatrudnienia w gospodarstwie rolnym z Jönköping. Rolnictwo – praca w Szwecji dla kandydatów bez znajomości języka przy karmieniu i dojeniu krów.

Stanowisko: pracownik w rolnictwie

Miejsce zatrudnienia: Jönköping, Szwecja

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika gospodarstwa mlecznego będzie głównie karmienie młodych krów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • preferowane osoby posiadające doświadczenie przy zwierzętach lub bydle
  • chęć do podjęcia fizycznej pracy
  • konieczne jest posiadanie działalności gospodarczej zarejestrowanej w Polsce
  • dobry ogólny stan zdrowia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • doświadczenie przy obsłudze maszyn rolniczych
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • transport do pracy
  • służbowy samochód do dyspozycji pracowników
  • dużą ilość godzin pracy w tygodniu
  • zatrudnienie w Szwecji od zaraz
  • zapewniony jeden wolny dzień tygodniowo

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

anna.bloomfield@dolphinposted.com

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-od-zaraz-rolnictwo-bez-jezyka-jonkoping/

ID ogłoszenia: 4695a491801ac2c2

1 odpowiedź na “Rolnictwo od zaraz oferta pracy w Szwecji bez języka Jönköping”

  1. jestem zainteresowany tą pracą tel: +48 692 733 417