PLN9,000.00

Różne prace rolnicze od zaraz dam sezonową pracę w Danii w rolnictwie, Jutlandia 2022

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Randers
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Od zaraz do grudnia 2022 na terenie Jutlandii do podjęcia legalna praca w Danii w rolnictwie przy różnych zadaniach. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione będzie odpłatnie.

Informacje
Start pracy: marzec

Koniec pracy: grudzień

Miejsce pracy: Jutlandia, Dania

Ilość wakatów: 10

Zakres obowiązków
cięcie i pakowanie selera naciowego,

zakładanie siatek ochronnych,

maszynowe sadzenie kapusty,

zbiór kapusty

pielenie cebuli,

sadzenie cebuli,

zbiór kalarepy,

sortowanie i pakowanie ziemniaków,

obsługa traktora i maszyn rolniczych

inne prace polowe

Oczekujemy:
dyspozycyjność,

zaangażowanie i motywację,

dobra sprawność fizyczna,

doświadczenie w pracach polowych

Oferujemy
Stawkę godzinową: 145,82 kr brutto (83 pln brutto) +12,5 % pieniądze wakacyjne

Średnia stawka godzinowa netto z feriepenge po odliczeniu podatków i zakwaterowania: 104 kr / 56 pln

Dodatek świąteczny 10,75 % do każdej przepracowanej godziny wypłacany na koniec zatrudnienia, albo na koniec roku.

Pomoc w organizacji mieszkania

Pomoc administracyjną w Danii

Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL

Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN

Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników

Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Dodatkowe informacje:
Pracownik nabywa prawo do duńskiej emerytury po przepracowanym roku

Zgodnie z duńskimi przepisami przerwy w pracy nie są płatne.

Zapewniamy odzież przeciwdeszczową oraz rękawice robocze.

rekrutacja@pf-gruppen.com

ID ogłoszenia: 863628635e39d4b6

ilość wszystkich wyświetleń: 410, dzisiaj: 1