€9,50 euro brutto / h

Schwalmtal Niemcy praca jako pracownik fizyczny na magazynie spożywczym

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Schwalmtal
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Brak informacji

Aktualne ogłoszenie dam fizyczną pracę w Niemczech na magazynie zbieraniu zamówień Schwalmtal. Zatrudnienie od zaraz ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

Agencja Pracy Tymczasowej Contrain Poland 5612

Zakres obowiązków

Zbieranie zamówień – owoce i warzywa
Ładowanie skrzynek z zawartością na palety
Obsługa wózka widłowego jezdniowego

Czego oczekujemy

doświadczenia w pracy na magazynie
gotowości nawiązania długiej współpracy na terenie Niemiec
samodzielności i zaradności
sumienności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań
spostrzegawczości i dokładności
znajomości języka obcego – do wyboru angielski lub niemiecki

Co oferujemy

legalne zatrudnienie w ramach polskiej umowy o pracę tymczasową, która wlicza się do emerytury
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie miesięczne wypłacane w walucie (€)
wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy
możliwość nawiązania stałej współpracy
wyższe wynagrodzenie o około 9% przy tej samej stawce niż na umowie niemieckiej

Prosimy pamiętać o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez firmę Contrain Group Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Towarowa 35 (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienia formularza zgłoszeniowego na stronie www.contrain.pl (zakładka kontakt) lub o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@contrain.pl

ID ogłoszenia: 8375a9fbce2a33e8

ilość wszystkich wyświetleń: 864, dzisiaj: 1