£9,00 netto/h

Sezonowa praca Anglia bez znajomości języka zbiory dyni od zaraz w Salisbury UK

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Salisbury
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca listopada 2021

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Anglii na farmie. Zatrudnienie od zaraz w Salisbury dla Polaków przy zbiorach dyni z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Salisbury.

Wynagrodzenie: 9,00 GBP netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa, która ma charakter fizyczny;
  • zadaniem będzie zbieranie warzyw polowych – aktualnie będą to zbiory dyni.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna oraz brak problemów z kręgosłupem;
  • dostępność od zaraz do końca listopada 2021;
  • brak uzależnienia od alkoholu;
  • mile widziana będzie jedna osoba, która ma prawo jazdy na traktor;
  • zaletą będzie znajomość języka oraz doświadczenie na analogicznym stanowisku.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • wypłatę raz w tygodniu oraz możliwość wzięcia zaliczki;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • na miejscu dostęp do wi-fi;
  • pomoc polskiego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia (kontakt w języku polskim) można wysyłać na adres e-mail: peterplichta@wp.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-anglia-praca-sezonowa-zbiory-dyni-od-zaraz-na-farmie-w-salisbury-2021/

ID ogłoszenia: 302616ec7bacedd6