PLN7500 netto/mc

Sezonowa praca Dania przy drzewkach bez języka leśnictwo od zaraz

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 8 - 9 miesięcy

Możliwość rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Danii. Zatrudnienie w leśnictwie przy pielęgnacji drzewek bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik leśnictwa.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 7 500 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 15.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się formowaniem drzewek, sadzeniem, podkrzesywaniem oraz zakładaniem patyczków ochronnych;
  • zadaniem będzie też obrywanie pączków, malowanie czubków oraz etykietowanie drzew i ich wycinanie;
  • praca na plantacji jodły kaukaskiej.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy w Danii;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • kurtkę, spodnie przeciwdeszczowe i rękawice;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • płatne zakwaterowanie;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki w wysokości nie przekraczającej 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: https://www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/le%C5%9Bnictwo/l-100-r%C3%B3%C5%BCne-prace-le%C5%9Bne

ID ogłoszenia: 51262967889b2c7f