€10,85 brutto/h

Sezonowa praca Francja bez znajomości języka przy zbiorach winogron 2022

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2022

Do podjęcia aktualna od sierpnia 2022 sezonowa praca we Francji przy zbiorach winogron. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Francja.

Wynagrodzenie: 10,85 € brutto na godz.

Start: od sierpnia 2022.

Liczba miejsc: 700.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie odcinanie kiści winogron z wykorzystaniem sekatorów, a następnie umieszczanie ich w wiaderkach;
  • praca będzie wykonywana w pozycji pochylonej;
  • kobiety ścinają kiście, a mężczyźni dodatkowo noszą jeszcze kosze z winogronami.

Wymagania:

  • podleganie pod polski system ubezpieczeń;
  • dostępność od 20 sierpnia do 19 września 2022;
  • może być konieczne posiadanie certyfikatu covidowego, który będzie potwierdzał szczepienie;
  • atutem będzie doświadczenie w pracach rolniczych;
  • mile widziana znajomość języka francuskiego i dodatkowo premiowana.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w domkach kempingowych;
  • zapewniony transport, ubezpieczenie i obiady;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.bispolhr.com/pl/oferty/winobranie-2022-zapisy_619706

ID ogłoszenia: 5262c719ba34d50