€do uzgodnienia

Sezonowa praca Francja przy zbiorach borówek bez znajomości języka dla par

  • Kraj: Francja
  • Region lub miasto: Francja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: czerwiec 2016
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 tygodnie

Plantacja owoców zatrudni osoby do zbiorów borówek od czerwca 2016. Oferta sezonowej pracy we Francji dla Polaków również par z zakwaterowaniem oraz legalną umową.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Francja.

Zarobki: do ustalenia.

Początek: pierwsza połowa czerwca 2016.

Zadania na stanowisku pracy:

  • ręczny zbiór borówek z pola. Owoce należy zrywać w sposób delikatny, aby ich nie uszkadzać.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • gotowość do pracy w każdych warunkach pogodowych;
  • mile widziane doświadczenie;
  • ważne ubezpieczenie w ZUS – co najmniej na miesiąc przed rozpoczęciem pracy;
  • oferty nie kierujemy do uczniów i studentów;
  • możliwość odbycia spotkania rekrutacyjnego w Jaśle.

Zapewniamy:

  • pomoc w formalnościach;
  • dobre wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie;
  • pracę odpowiednią dla par, grup lub rodzin;

Aplikacje:
Aby zgłosić się o pracy należy wysłać e-maila pod adres:

francja@bispol.com

W temacie prosimy wpisać: „Borówki Francja”. W treści należy napisać imię, nazwisko oraz numer telefonu komórkowego.
Zgłoszenia można wysyłać również za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 836572116160614b