€8,25 netto/h

Sezonowa praca Holandia bez języka w Terheijden zbiory szparagów od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Terheijden
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Dla Polaków możliwość podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Terheijden przy zbiorach szparagów z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Terheijden.

Wynagrodzenie: 8,25 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywania prac związanych z uprawą oraz zbieraniem szparagów;
  • sortowanie, a także przygotowywanie szparagów do sprzedania;
  • praca na polu.

Wymagania:

  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy ogrodniczej albo polowej;
  • zaangażowanie, sumienność;
  • dostępność od zaraz na sezon 2021;
  • własne konto w banku;
  • dobre zdrowie.

Oferujemy:

  • opiekę polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie;
  • umowę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • zakwaterowanie;
  • transport busem na miejsce;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość pobierania zaliczek (jeden raz w tygodniu w wysokości 100 €);
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu – 1384 €;
  • mile widziane system pracy – 6 dni po 12 godzin albo 13 dni pracy/1 dzień wolny;
  • pracę od 7:00 lub zgodnie z ustaleniami zespołu;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: https://pl.trenkwalder.com/jobs/a0t4H00000sNzVqQAK albo można zadzwonić pod numer telefonu: 723 979 917

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-holandia-praca-sezonowa-zbiory-szparagow-2021-od-zaraz-w-terheijden/

ID ogłoszenia: 7546048d9a4caff3