€10.05

Sezonowa praca Holandia bez znajomości języka przy zbiorze truskawek szklarniowych od zaraz, Biezenmortel

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: 14.06
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 2msc
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Firma z miejscowości Biezenmortel poszukuje chętnych również bez znajomości języka do sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach truskawek szklarniowych.

Dla naszego klienta w miescowości Biezenmortel , poszukujemy pracowników do pracy na szklarni, przy zbiorze truskawek. Praca nie wymaga znajomości języka. Jesli masz podobne doświadczenie wyślij CV już dziś. Gwarantowane godziny i możliwośc pracy Oferujemy stale godziny i możliwośc nadgodzin..
WYMAGANIA:
mile widziane doświadczenie w pracach sezonowych
chęci do pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
zbieranie owoców
ogólne prace na szklarni
OFERUJEMY:
stawkę €10,05 brutto/h
stabilna prace
możliwość nadgodzin
dodatki eksterytorialne
opieka polskich koordynatorów
tygodniowy system wynagrodzeń
możliwość skorzystania z odpłatnego zakwaterowania i ubezpieczenia
możliwość wyrobienia certyfikatów
pomoc w organizacji przyjazdu do Holandii

Wyslij swoje CV juz teraz na jobs@axell.nl lub zadzwoń +31135075440
Zobacz wiecej naszych ofert pracy na stronie:

ID ogłoszenia: 7335e84440bbcb36

ilość wszystkich wyświetleń: 456, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez AxellEmployment

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez AxellEmployment »