€stawki wiekowe

Sezonowa praca Holandia bez znajomości języka zbiory pomidorów od zaraz Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Region lub miasto: Rotterdam
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji

Oferta pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie o zatrudnieniu w Rotterdamie od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik szklarni.

Miejsce pracy: Rotterdam, Holandia.

Stawki godzinowe:

  • 18–20 lat–5.70 euro (zakwaterowanie płatne 40 euro za tydzień);
  • 21 lat–6,72 euro (zakwaterowanie płatne 50 euro)
  • 22 lata–7,87 (zakwaterowanie płatne 60 euro)
  • 23 lata i więcej – 9,26 (zakwaterowanie płatne 75 plus 20 euro).

Zakres obowiązków:

  • zbieranie pomidorów z krzaczków;
  • ucinanie lub obrywanie liści;
  • pielęgnacja pomidorów – prace takie jak sadzenie, plewienie, podlewanie;
  • manager może zlecać również inne zadania.

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętność działania w grupie – przyjacielskie podejście;
  • zmotywowanie do pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak poważnych chorób;
  • nastawienie na realizację celów;
  • niezawodność;
  • uczciwość.

Gwarantujemy:

  • wypłaty co tydzień;
  • holenderską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie;
  • codzienne dojazdy do miejsca zatrudnienia;
  • wsparcie polskiego koordynatora w formalnościach;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • przyjazne środowisko pracy i miłą atmosferę.

Aplikacje:
Osoby zainteresowane podjęciem pracy mogą wysyłać aplikacje pod adres:

  • info@aldora.com.pl

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-przy-pomidorach-rotterdam/

ID ogłoszenia: 33557bf5f3b4a23e

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Holandia bez znajomości języka zbiory pomidorów od zaraz Rotterdam”

  1. patryk1991 na @

    Witam serdecznie, jestem zainteresowany daną pracą.

    Mam 25 lat, młody, wysportowany facet który nie ma żadnych problemów z nałogami. Posiadam doświadczenie w zbiorach które nabyłem dwukrotnie w Szapanii (Francja). Dodam iż, operuję językiem angielskim w stopniu komunikatywnym. Wraz ze mną są dwie osoby które towarzyszyły mi przy wcześniejszych zbiorach także z pewnością wywiążą się z powierzonych nam zadań.

    Pozdrawiam

    Patryk Tuliszka
    603 467 934