€7,70 netto/h

Sezonowa praca Niemcy bez znajomości języka zbiory winogron od zaraz Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Landau
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5 - 6 tygodni

Propozycja rozpoczęcia od zaraz sezonowej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Zatrudnienie w Landau dla Polaków przy zbiorach winogron z zakwaterowaniem bezpłatnym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Landau.

Wynagrodzenie: 7,70 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa, gdzie zadaniem pracownika będzie zbieranie winogron.

Wymagania:

  • motywacja i chęci do pracy;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie oraz obiad;
  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • sprawdzonego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 695 644 964 – dzwonić należy po godzinie 18.00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-winogron-sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-wrzesien-2021-w-landau/

ID ogłoszenia: 20761409d003e2e2