€4500-9000 brutto/mc

Sezonowa praca Niemcy w Kempen bez znajomości języka przy kwiatach od zaraz ogrodnictwo

  • Kraj: Niemcy
  • Region lub miasto: Kempen
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2021

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach. Zatrudnienie od zaraz w ogrodnictwie na terenie Kempen z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Kempen.

Wynagrodzenie: 4500 – 9000 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sadził, sortował oraz pakował kwiaty;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zmotywowanie;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • pracę do podjęcia od zaraz;
  • zatrudnienie sezonowe w ogrodnictwie przy kwiatach;
  • legalne zatrudnienie;
  • darmowe ubezpieczenie w Niemczech;
  • zakwaterowanie w wyposażonych domkach jednorodzinnych z polską telewizją w pokojach;
  • bezpłatny dojazd pomiędzy pracą a domem.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 95 757 97 57 albo 95 757 09 90 (dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 – 16.00).

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-niemcy-przy-kwiatach-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-2021-kempen/

ID ogłoszenia: 819601ae18873ce4