NOKmin. 103 netto/h

Sezonowa praca Norwegia bez znajomości języka przy zbiorach warzyw od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Region lub miasto: Norwegia
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia do 6 miesięcy

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Norwegii przy zbiorach warzyw. Zatrudnienie w rolnictwie od zaraz dla pracowników sezonowych. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Norwegia.

Wynagrodzenie: min. 103 NOK netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zajmowanie się sadzeniem oraz zbieraniem warzyw, np. pietruszka, sałata, kapusta, kalafior i inne;
  • obsługiwanie urządzeń oraz sprzętów rolniczych;
  • w sezonie zimowym będzie to wykonywanie zadań przeważnie na hali przy pakowaniu oraz wysyłaniu warzyw;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez gospodarza, np. prace porządkowe i konserwacyjne.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • bez języka norweskiego, ale przynajmniej z podstawowym językiem angielskim;
  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • pełna samodzielność;
  • brak uzależnień.

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • zatrudnienie na min. 3 miesiące z opcją przedłużenia do 6 miesięcy w ciągu roku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • od 200  do 250 godzin pracy w tygodniu;
  • możliwość regularnego zjeżdżania do Polski;
  • darmowe zakwaterowanie – dwuosobowy pokój z aneksem kuchennym;
  • zatrudnienie również dla par;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 505 621 420 (prosimy dzwonić do godziny 18.00).

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-norwegii-od-zaraz-w-rolnictwie-przy-zbiorach-warzyw-z-jezykiem-angielskim/

ID ogłoszenia: 36619e889d26ab9