SEKna akord

Sezonowa praca Szwecja bez języka przy zbiorach kapusty, jarmużu i ziemniaków od zaraz

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Szwecja
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023
  • Opublikowany:
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Szwecji przy zbiorach kapusty, jarmużu i ziemniaków. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Szwecja.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn;
  • zadaniem będzie pielenie, cięcie oraz sortowanie, pakowanie i mycie warzyw;
  • zbiory kapusty, jarmużu i warzyw;
  • wykonywanie zadań na zewnątrz i wewnątrz przez 6 dni w tygodniu.

Wymagania:

  • wiek od 23 do 46 lat;
  • atutem będzie znajomość języka;
  • brak nałogów;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe z opcją podjęcia dłuższej współpracy przez cały rok;
  • bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych;
  • wypłatę raz w miesiącu na konto;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • wyższe wynagrodzenie dla osób z doświadczeniem obsługi maszyn rolniczych, ciągników, nawadniarek itp. oraz z komunikatywną znajomością języka.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu: 004 670 0130536

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-w-szwecji-bez-znajomosci-jezyka-rolnictwo-ciecie-kapusty-CID4-IDW3XdB.html

ID ogłoszenia: 764649ef24449a32