€9 - 10 na godz.

Sezonowa praca Szwecja od maja 2019 przy zbiorach na farmie warzywnej Landskrona

  • Kraj: Szwecja
  • Region lub miasto: Landskrona
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od 15 maja 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 20 sierpnia lub dłużej

Jako pracownik farmy warzywnej poszukiwane są osoby do sezonowej pracy w Szwecji. Zatrudnienie przy zbiorach w Landskronie od maja 2019 z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu przez pracodawcę i atrakcyjnymi warunkami finansowymi.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Landskrona.

Wynagrodzenie: 9 Eur na godzinę, a dla potencjalnego foremana 10 Eur na godz.

Start: od 15 maja 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca przy warzywach oraz zbiorach.

Wymagania:

  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • dobra kondycja oraz przygotowanie do pracy fizycznej na farmie.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu;
  • transport do i ze Szwecji;
  • minimalna ilość godzin do przepracowania w tygodniu to 50, a maksymalnie 60 – 70;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę: www.pracuj.pl/praca/pracownik-farmy-warzywnej-szwecja,oferta,6645583

ID ogłoszenia: 6155c6c417c3ceab

ilość wszystkich wyświetleń: 1134, dzisiaj: 1