£od 9,80 netto/h

Sezonowa praca w Anglii bez języka zbiory truskawek czerwiec 2023 Stockport

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Stockport
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2023
  • Przewidywany czas zatrudnienia: sezon 2023

Od czerwca 2023 do podjęcia na wakacje sezonowa praca w Anglii. Zatrudnienie w Stockport UK bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: od 9,80 GBP netto na godz. lub na akord.

Start: od czerwca 2023.

Liczba miejsc: 16.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie owoców miękkich, a potem śliwek, jabłek;
  • zatrudnienie sezonowe.

Wymagania:

  • mile widziane osoby, które są już w UK;
  • dostępność od czerwca 2023 przynajmniej do końca lipca;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach owoców miękkich;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – 4 osoby na domek;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • wodę pitną w nieograniczonych ilościach dla osób pracujących w sadzie lub na polu;
  • możliwe również zatrudnienie dla par albo grup.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim należy wysyłać na adres e-mail:

stockport@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-anglii-przy-zbiorach-truskawek-wakacje-2023-stockport/

ID ogłoszenia: 29763e3ae7674f06