£do uzgodnienia

Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach jabłek od sierpnia 2019 bez języka Wisbech

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Wisbech
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od sierpnia 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do października 2019

Poszukiwane osoby do sezonowej pracy w Anglii bez znajomości języka przy zbiorach jabłek. Zatrudnienie w sadzie z Wisbech od sierpnia 2019, a do zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Wisbech.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 30.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w gospodarstwie sadowniczym, a polega na zbieraniu jabłek.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • sprawność manualna;
  • zmotywowanie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie darmowe na miejscu, które jest zapewnione przez pracodawce;
  • pracę od połowy/końca sierpnia do połowy/końca października.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach jabłek proszone są o wysłanie swojego zgłoszenia na adres e-mail:

anitamackleapplefarm@gmail.com, a wtedy otrzyma się kwestionariusz do wypełnienia.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-sierpnia-2019-sezonowa-praca-anglia-bez-jezyka-przy-zbiorach-jablek-wisbech/

ID ogłoszenia: 4685c795145a4e37

1 odpowiedź na “Sezonowa praca w Anglii przy zbiorach jabłek od sierpnia 2019 bez języka Wisbech”

  1. syrenka81 na @

    Witam
    Jestem zainteresowana ofertą pracy
    izkapyzka17@wp.pl