£6.96

Sezonowa praca w Anglii zbiory truskawek od czerwca 2014 jako Brygadzista – Kierownik Grupy w Chartham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Region lub miasto: Chartham
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 1/2 tydzien czerwca
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do pazdziernika 2014

Agencja pracy za granicą dla klienta z Chartham poszukuje brygadzisty do pracy w Anglii przy zbiorach owoców truskawek. Oferta od czerwca 2014 z zakwaterowaniem na farmie dla kierownika grupy.

Agrifresh LTD poszukuje osoby na pełno-etatowe stanowisko kierownika/brygadzisty grupy osób pracujących przy zbiorze owoców na farmach w Wielkiej Brytanii, Lokalizacja: farmy w Wielkiej Brytanii

Rozpoczęcie pracy najpóźniej pierwszy/drugi tydzien czerwca

Brygadzista – Kierownik Grupy Zbieraczy Owoców

Miejsce pracy: Chartham
Region: Wielka Brytania
Wynagrodzenie: 4 – 6 tys. zł

Opis stanowiska:

Agrifresh LTD poszukuje osoby na pełno-etatowe stanowisko kierownika grupy osób pracujących przy zbiorze owoców na farmach w Wielkiej Brytanii. Podstawowymi zadaniami kierownika – supervisora jest ścisła współpraca z managerem farmy, nadzorowanie kilkudziesięciu osób pracujących przy zbiorze owoców. Kluczowym obowiązkiem jest udzielanie wsparcia pracownikom, tak by wykonywały one swoja prace najlepiej jak potrafią. Zadanie to polega nie tylko na kierowaniu praca zbieraczy w taki sposób, by zbierali oni owoce w tempie pozwalającym wykonać co najmniej ustalone normy ale przede wszystkim na pokazaniu, w jaki sposób powinny pracować, by zbierać więcej i szybciej.

Wymagania:

•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•Komunikatywna znajomość języka angielskiego
•Od kandydata wymaga się wysokiej kultury osobistej oraz dobrej komunikacji interpersonalnej
•Kandydat musi wykazać się dobrą organizacją pracy oraz dyspozycyjnością – praca na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych, w różnych godzinach

Uwaga: Warunkiem koniecznym jest znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym
Aplikuj tylko jeśli spełniasz powyższe warunki.

Oferujemy:

Ze względu na lokalizacje farm, pracodawca zapewnia zakwaterowanie, którego koszt wynosi £34.37 na tydzień.
•Oferujemy szkolenie
•Wynagrodzenie: £6.96 za godzinę
•Czas pracy: w zależności od obfitości plonu, nie mniej niż 39 godzin na tydzień

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV w języku angielskim: karolina@agri-fresh.com

W tytule prosimy o wpisanie “SUP”

ID ogłoszenia: 539537c4a6fc0f55

ilość wszystkich wyświetleń: 6504, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Sezonowa praca w Anglii zbiory truskawek od czerwca 2014 jako Brygadzista – Kierownik Grupy w Chartham”

  1. glanc1987 na @

    Witam,jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Bardzo chętnie podejmę pracę w tej branży. Mam 26 lat,jestem silny fizycznie,pracowity i odpowiedzialny,jestem bezproblemowy i otwarty na współpracę w grupie , jestem punktualny , solidnie wykonuje powierzone mi zadania na stanowisku samodzielnym jak i w pracy w zespole.Brak nałogów .Gotowość wyjazdu od zaraz. – e-mail-krzysztofglanc@poczta.fm-lub nr telefonu 789-155-871. Pozdrawiam

  2. jacsuw1994 na @

    Witam , mam 20 lat , jestem zainteresowany Państwa ofertą. Pracę mogę podjąć od zaraz , zależy mi na pracy na 3 msc. Mam doświadczenie w pracy na zbiorach , jestem wysportowany, zwinny , pracowity , z zapałem do pracy . Angielski komunikatywny. Posiadam prawo jazdy kat B oraz własny samochód.
    Proszę o kontakt : jacsuw1994@o2.pl
    Pozdrawiam

  3. PatrycjaP na @

    Witam
    Jestem uczennicą drugiej klasy liceum, moja siostra jest studentką, ma 26 lat. Jesteśmy zainteresowane ofertą pracy od zaraz. Jesteśmy komunikatywne, pracowite i obowiązkowe. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji.
    Tel. 795766931
    E-mail: mpuzik@gmail.com

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez agrifresh1

Ostatnie przedmioty dodane przez agrifresh1 »