PLN6500 - 7500 netto

Sezonowa praca w Danii 2018 bez języka pracownik szkółkarski (pielenie maszynowe warzyw)

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Jutladnia Północna, Dania
  • Zakwaterowanie: Zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: maj
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące

Bez znajomości języka legalna praca w Danii od maja 2018 jako pracownik szkółki roślin. Zatrudnienie przy maszynowym pieleniu warzyw w leśnictwie.

Pracownik szkółkarski – pielenie maszynowe warzyw
bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia

(średnie zarobki w sezonie 2017: 7000 PLN netto)
Numer oferty: 112

Rozpoczęcie pracy: maj
Okres pracy: praca od maja do połowy sierpnia, możliwość pracy jesienią na projektach leśnych,
System pracy: praca zespołowa (dwuzmianowa),
Miejsce pracy: Jutlandia, Dania.

Ilość wakatów: 250

Oferujemy:

– stawka godzinowa dla doświadczonych pracowników: 55 DKK brutto + 160 DKK diety naliczanej do każdego przepracowanego dnia (dieta jest nieopodatkowana) plus 12,5 % dodatku wakacyjnego do każdej przepracowanej godziny,
– stawka godzinowa dla nowych pracowników: 50 DKK brutto + 160 DKK diety naliczanej do każdego przepracowanego dnia (dieta jest nieopodatkowana) plus 12,5 % dodatku wakacyjnego do każdej przepracowanej godziny,
– średnie zarobki miesięczne brutto: 15 500 DKK (2085€),
– praca dwuzmianowa,
– możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia pracy na stałe,
– 50 – 55 godzin w tygodniu,
– ubezpieczenie zdrowotne,
– wypłata wynagrodzenia co miesiąc,
– możliwość zaliczki do 3000 koron,
– pomoc w organizacji mieszkania, 80 – 100 DKK doba, dobre warunki mieszkaniowe (pokoje 2, 4 i 6 osobowe),
– duńska umowa,
– obsługa administracyjna oraz opieka polskiego koordynatora,
– możliwość darmowego korzystania z atrakcji, np. aquapark.

Zakres obowiązków:

– pielenie maszynowe warzyw (praca na maszynie 6 osobowej).

Oczekujemy:

– zaangażowanie,
– dyspozycyjność w podanym terminie,
– dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
– doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane,
– własny samochód (dojazdy do pracy),
– dobry stan zdrowia.

Jesteś zainteresowana(y) tą ofertą?
Wypełnij formularz na naszej stronie www.pf-gruppen.com (zakładka APLIKUJ O PRACĘ) oraz wyślij swoje CV

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16):
Edyta: +48 660 575 888
Izabela: +48 696 445 365

Więcej szczegółów na:

www.PF-GRUPPEN.com
Facebook – profil
Grupa Facebook – relacje LIVE / info

ID ogłoszenia: 485aa7a9103a43f

ilość wszystkich wyświetleń: 1009, dzisiaj: 2