PLN9 500 netto/mc

Sezonowa praca w Danii bez języka przy zbiorach kwiatów styczeń 2024

  • Kraj: Dania
  • Region lub miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2024
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do kwietnia 2024
  • Opublikowany:
  • Wygasa: 8 dni, 2 godzin

Od stycznia 2024 do podjęcia sezonowa praca w Danii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach kwiatów – tulipanów. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 9 500 PLN netto na mc.

Start: od stycznia 2024.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie kwiatów – tulipanów;
  • wykonywanie innych prac w szklarni.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od stycznia do kwietnia 2024;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia;
  • zmotywowanie do pracy;
  • zaangażowane wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • kurtkę oraz spodnie przeciwdeszczowe i rękawice;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia stałej pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • odpłatne zakwaterowanie – koszt waha się na poziomie 3000 DKK na mc;
  • możliwość wzięcia zaliczki, ale nie przekraczającej 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane pracą w Danii proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez formularz dostępny na stronie:

www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: https://www.pf-gruppen.com/oferty-pracy-w-danii/szk%C3%B3%C5%82karstwo/s-69-zbi%C3%B3r-tulipan%C3%B3w

ID ogłoszenia: 958657734e312f18